Iwona Gorczyca - właściciel

Jestem absolwentką Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej i studiów podyplomowych Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

Posiadam licencję aktuariusza nr 39 oraz status członka rzeczywistego Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy

Doświadczenie zawodowe zdobywałam najpierw w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych we Wrocławiu i Instytucie Systemów Sterowania w Katowicach, a następnie w TU Feniks S.A., TU Europa S.A. i TUiR Allianz Polska S.A., gdzie odpowiadałam za reasekurację i rezerwy techniczno-ubezpieczeniowe przez kilkanaście lat kierując zgranym zespołem pracowników i uczestnicząc w kilku międzynarodowych projektach w roli merytorycznego kierownika.

Przygotowywałam plan działalności wraz z rachunkiem symulacyjnym do wniosku o licencję na prowadzenie działalności dla dwóch obecnie wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Przez 3 lata współpracowałam z przodującą firmą zajmującą się doradztwem biznesowym weryfikując i autoryzując w tym czasie ponad 800 wycen rezerw na świadczenia pracownicze. Jestem współautorką projektu Krajowego Standardu PSA dotyczącego wycen rezerw na świadczenia pracownicze (obecnie oczekującego na zatwierdzenie).

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich i w wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem 3d, co zaowocowało patentem na wynalazek układanki w kształcie piłki futbolowej oraz projektami nietypowych kości do gier.

Zapraszam do współpracy.